top of page

Tue, Sep 08

|

ANiMiKA HUb

Realitni Shaker

Investice do nemovitostí jako cesta k pasivnímu příjmu.

Registration is Closed
See other events
Realitni Shaker
Realitni Shaker

Čas a místo

Sep 08, 2020, 5:00 PM – 9:00 PM

ANiMiKA HUb, Křižíkova 176/27, 186 00 Karlín, Czechia

O události

Můj příběh Podělím se s vámi o svůj vlastní příběh. Na začátku bylo v podstatě zoufalství a finanční nouze. Na konci je portfolio nájemních bytů a další investice mimo nemovitosti. Cesta to byla dlouhá, ale schůdná - a pro mne nesmírně zajímavá a obohacující. Ráda vám o ní řeknu víc.

Vlastní portfolio Ukážu vám svá vlastní čísla - evidenci mých bytů, jakých výnosů na nich dosahuji, co a jak si k nim eviduji, jak navyšuji nájemné a mnoho dalšího. A tabulky pro výpočty potenciálního výnosu a souvisejících nákladů si z kurzu odnesete také.

Jak na to Jak mám kupovat byty při současných nesmírně vysokých cenách? Jde to i když nemám žádné úspory? Kde bych měl investovat? A do čeho se to vyplatí nejvíc? Na tyto i další vaše otázky si odpovíme v další části kurzu - jak na to.

Co všechno si musíte na začátku rozmyslet Jaký byt si vybrat Jak si spočítat, co se vyplatí a co ne Jaká rizika vás při pronajímání čekají a jak si je ošetřit Kde najdete další důležité informace A jak vlastně začít...?

A jak kurz vidí jeho účastníci?

"Zcela konkrétními informacemi a tipy z praxe nadupaný kurz. Mohu vřele doporučit. Velmi inspirativní čas, děkuji!"

"Perfektní a obohacující podvečer s paní Ivanou, který vřele doporučuji investorům v jakékoli fázi - těm, co nad tím uvažují, co už začali, i těm zkušeným. Inspiraci si najde snad úplně každý. Doporučuji ale především lidem, kteří se nebojí zvednout zadek a začít něco dělat! "

"Osobní příběh včetně všech finančních detailů. Mnoho praktických rad, ale i nových pohledů na věc. Perfektní materiály a podklady, zdroje. Výborně!"

Těším se na vás!

Sdílet událost

bottom of page